perfumy

Perfumy dla kobiety cechują się często zapachami kwiatowymi, wyczujemy w nich również cytrusy i inne owoce, często panie poszukują świeżych zapachów na co dzień.

Dostępny jest także wiele zapachów w na specjalne okazje, znajdziemy tu nuty orientalne, takie jak kadzidło, żywice, piżmo czy też przyprawy, takie jak pieprz, wanilia, gałka muszkatołowa. W kompozycjach możemy znaleźć róże, lilie, które z pewnością bardzo dobrze sprawdzą się w okresie letnim, kiedy wybieramy perfumy lekkie oraz świeże.

Orientalny zapach perfum Dior Addict

Zapach perfum ulatnia się ze względu na dodanie do olejków zapachowych alkoholu. W miarę upływu czasu będziemy wyczuwali inne nuty, pierwsza unosi się nuta głowy, gdzie najczęściej znajdziemy zapachy świeże, cytrusowe, po około pół godziny możemy wyczuć bazę czyli zapach, który utrzymuje się przez dłuższy czas. Dlatego sprawdzając perfumy warto powąchać rękę spryskaną danym zapachem po godzinie, warto także sprawdzić, jak długo zapach będzie się utrzymywał. Dzięki temu będziemy wiedzieć, jakie perfumy są najbardziej dla nas odpowiednie. Wybierając zapach powinniśmy także pamiętać, że będzie on łączył się z naszym naturalnym zapachem, zatem może być to nieco inna kompozycja niż w przypadku, kiedy powąchamy flakon. Wybór perfum to bardzo indywidualny proces, powinniśmy pamiętać, że perfumy będziemy czuli przez cały dzień, dlatego powinny przede wszystkim podobać się nam. Często mamy własne gusta jeżeli chodzi o nuty zapachowe, możemy wybierać przykładowo perfumy, które zawierają nuty cytrusowe, owocowe, kwiatowe, czy też postawić na bardziej zdecydowane zapachy, przykładowo kory, mchu czy piżma. Bardzo interesującym zapachem dla kobiet jest Dior Addict, jest to zapach, który łączy w sobie nuty pomarańczy, jaśminu, wanilii, jak również zapachów orientalnych oraz kwiatowych. Z pewnością jest to ciekawe połączenie, które sprawdzi się w okresie letnim, jest to zapach świeży. Możemy wybrać wodę perfumowaną o pojemności 30, 50 lub 100 ml.Wyjątkowe perfumy Dior Addict zostały stworzone w 2014 roku, charakteryzują go nuty orientalno-kwiatowe, są to esencje z najlepszych produktów. Jest to połączenie wielu ciekawych zapachów kojarzących nam się z orientem, dzięki czemu słodycz kwiatów jest w tym przypadku urozmaicona, nuty kwiatowe łączą się z nutami orientalnej wanilii Bourbon, tworząc wspaniałą kompozycję zapachową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here