Jednorazowe kubki

Na stacji paliw, w kawiarniach i w automatach gdzie znajdują się ciepłe bapoje, wszędzie tam dostępne są kubki papierowe. Wytrzymałe i ekologiczne, idealnie wpasowują się w dłoń więc można je zabrać w drodze do pracy lub na wiosenny spacer z koleżanką.

Kubki jednorazowe

Kubki papierowe można wykorzystać do zimnych i ciepłych napoi. Mają właściwości izolacyjne i termiczne, dzięki czemu kawa czy herbata dłużej utrzymają swoją temperaturę. Dzieje się tak, ponieważ kubki posiadają podwójną ściankę, taka konstrukcja doskonale rozprowadza ciepło, dlatego też gorący napój nie parzy w ręce.Od środka kubki pokryte są specjalnym polimerem, który pomaga w zachowaniu odpowiedniego kształtu naczynia. Nie zmienia on smaku, dlatego aromatem kawy można się cieszyć przez długi czas.

Zalety kubków papierowych

Kubki do kawy na wynos z papieru mają wiele zalet, nie sposób wymienić wszystkie z nich.

Pod względem ekologicznym są biodegradowalne, dzięki czemu nie zagrażają środowisku naturalnemu, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne.Są to kubki do kawy na wynos. Gorący napój można wypić w drodze do pracy lub na spacerze z psem. Są bardzo lekkie, dlatego można bez problemu z nimi spacerować. A dodatkowym atutem jest fakt, że się nie rozbiją się w drobny mak, tak jak kubki szklane.Pod kątem marketingowym mogą być świetną reklamą. Wiele popularnych stacji benzynowych i restauracji serwuje kawę w kubkach ze swoim logo. Dzięki temu osoby, które widzą charakterystyczny kubek w ręku innej osoby od razu kojarzą go z daną firmą i marzą o kawie.Prawdziwi smakosze nie muszą rezygnować z dużego kubka kawy, ponieważ są one produkowane w wielu rozmiarach. Najmniejszy kubek jednorazowy do kawy ma rozmiar 100 ml, ale występują też takie o większej pojemności – 400 ml. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Gdzie są dostępne?

Kubki papierowe oferowane są przez kawiarnie, gdy klient oczekuje kawy na wynos. W popularnych sieciach fast food oraz na stacjach paliw kawa także jest serwowana w takich naczyniach.Kubek jednorazowy do kawy często wyposażony jest w plastikowe wieczko chroniące użytkownika przed rozlaniem napoju. Kolejnym dodatkiem jest mieszadełko, niezastąpione, gdy ktoś lubi kawę z dodatkiem mleka i cukru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here