CIAŁO

Chciałbyś powiększyć penisa, sprawić, że seks znów stanie się niesamowitym doznaniem? Chciałbyś poczuć się pewniej, atrakcyjniej, młodziej? W zasadzie twoja motywacja nie ma większego znaczenia. Znaczenie ma to, co cię ogranicza!

Powiększanie penisa? To nie dla mnie!

Właściwie dlaczego zabieg powiększania penisa nie jest dla ciebie? Skoro jesteś przekonany, że kilka dodatkowych centymetrów poprawiłoby twoje samopoczucie, wzmocniło pewność siebie, dlaczego miałbyś nie skorzystać z zabiegu, z jakiego korzystają mężczyźni na całym świecie? Musisz wiedzieć, że nad tym, jak powiększyć członka zastanawia się co drugi facet na Ziemi, a wielu z nich postanowiło rozwiązać swój problem profesjonalnie, w klinice medycyny estetycznej. Zresztą, jeśli zgłębisz temat, szybko zauważysz, że jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów jest powiększanie piersi. Zastanów się – skoro kobiety nie mają skrupułów, aby poprawiać biust, dlaczego mężczyźni mieliby je mieć? Żyjemy w czasach, gdy medycyna estetyczna stoi na bardzo wysokim poziomie, oferuje skuteczne i co ważne bezpieczne metody, pozwalające pozbyć się defektów urody, zachować młodość i poczuć się atrakcyjniej. Zabiegi medycyny estetycznej, także powiększanie penisa, stają się zabiegami coraz bardziej powszechnymi, korzystają z nich ludzie tacy jak ty, więc nie daj się zwieść na, nie pozwól, by twoje decyzje podejmował za ciebie ktoś inny. Podejmuj je świadomie i samodzielnie. Chcesz powiększyć penisa? Po prostu to zrób!

Wolę unikać operacji!

I słusznie! Operacja zwykle wiąże się ze sporym obciążeniem dla organizmu, po którym długo dochodzi się do formy. Na szczęście na żadną operację nie musisz się zdecydować! Obecnie zabieg powiększania penisa to zabieg prawie “lunchowy” – cała procedura trwa do 2 godzin i jest wykonywana w sali zabiegowej, a nie w szpitalu! Umawiasz się na zabieg, a po wszystkim wracasz do domu, jak gdyby nigdy nic. Oczywiście musisz pamiętać o pewnych zaleceniach i powstrzymać się od seksu przez dwa tygodnie, ale poza tym twoja codzienność wygląda normalnie – nie rezygnujesz z pracy ani większości swoich aktywności. 

Warto, żebyś wiedział, że zabieg powiększenia penisa powinien wykonać urolog. Lekarz tej specjalności doskonale zna się na anatomii i potrafi sprawić, że wszystko przebiegnie pomyślnie, a efekty będą naturalne i zgodne z twoimi oczekiwaniami. Obecnie najbardziej polecanym sposobem na to, jak powiększyć penisa jest iniekcja autologicznej tkanki tłuszczowej z dodatkiem osocza bogatopłytkowego PRP, czyli przeszczep własnego tłuszczu. O tym, na czym ta metoda dokładniej polega, dowiedzieliśmy się u źródła, czyli w warszawskiej Klinice Melitus, gdzie powiększenie penisa przeprowadza się właśnie metodą lipotransferu. Ta metoda składa się z dwóch etapów – najpierw pobiera się tkankę tłuszczową techniką liposukcji, w dalszej kolejności odpowiednio się ją przygotowuje, aby uzyskać jak najbardziej wartościowy materiał, który na koniec przeszczepia się w miejsce docelowe, to jest w podstawę prącia. Pewnie zastanawiasz się, czy iniekcja i przeszczep wywołują ból? Nie ma się czego obawiać – powiększanie penisa nie boli! W trakcie zabiegu pacjent jest znieczulony miejscowo, a ponieważ procedura jest małoinwazyjna, również po zabiegu nie powinny pojawiać się żadne nieprzyjemne dolegliwości. Zatem argumenty o bólu i operacji mamy już obalone. Została jeszcze kwestia efektywności.

Podobno zabieg powiększania penisa jest nieskuteczny

W Internecie krąży wiele nieprawdziwych informacji, a zapewne o nieskuteczności powiększania penisa własnym tłuszczem przeczytałeś właśnie w sieci, na jednym z męskich forów. Pamiętaj jednak, że Internet nie zawsze jest wiarygodnym źródłem informacji. Lepiej zdać się na opinię ekspertów, albo zacząć od poznania faktów. A te są następujące:

  • Po pierwsze, powiększenie penisa powinien wykonać doświadczony specjalista. Jeśli zabieg przeprowadzi ktoś, kto się w ogóle na tym nie zna lub zna się pobieżnie, bardzo prawdopodobne, że efekty będą marne – przeważnie o takich doświadczeniach pisze się na forach. 
  • Po drugie, rezultat powiększania penisa własną tkanką tłuszczową zależy od kilku czynników – rozmiaru wyjściowego, ilości i jakości przeszczepionego tłuszczu, indywidualnych cech organizmu, a także sposobu dbania o siebie – więc nie zawsze jest to poprawa o 50%, o której można przeczytać na stronach klinik, oferujących zabiegi urologii estetycznej. 
  • Po trzecie, pewna część przeszczepionego materiału naturalnie się wchłania, to skutek fizjologii – jednak musisz wiedzieć, że choć pewien procent tkanki ulegnie absorpcji, pozostała jej część zostaje w organizmie na zawsze. 

Powiększenie penisa autologiczną tkanką tłuszczową z PRP nie przyniesie definitywnej metamorfozy, nie sprawi, że z 17 cm zrobi się 22 cm. Może natomiast sprawić, że obwód prącia poprawi się o 30-40%, tkanki zostaną zrewitalizowane, a sprawność seksualna wzmocniona. Tego możesz być pewien! A to znacznie więcej niż mogą ci dać tabletki, pompki czy żmudne ćwiczenia na powiększenie penisa, których rezultatów nikt nie przebadał i których skuteczności nikt nie udowodnił, w przeciwieństwie do efektów lipotransferu, o których z pewnością dokładniej opowie ci lekarz medycyny estetycznej, do którego się udasz!

To jak? Nadal zastanawiasz się nad powiększeniem penisa? A może już podjąłeś decyzję? Jeśli tak, pamiętaj, że zabieg możesz wykonać w Klinice Melitus w Warszawie (https://klinikamelitus.pl/kontakt/), która była tak uprzejma, odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania i wątpliwości dotyczące tego zabiegu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here